Важливо й цікаво:

Працівники Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти долучилися до прибирання Ужгорода (фото)

Першого квітня працівники Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти приєдналися до Всеукраїнської соціально-екологічної акції „Зробимо Україну чистою”.

Директорка Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Тетяна Палько підстригає кущі Директорка Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Тетяна Палько підстригає кущі

Уже багато років поспіль прибирання засмічених зелених зон і місць громадського відпочинку збирає сотні тисяч учасників по всій Україні.

Працівники ЗІППО долучилися до прибирання Ужгорода

Працівники ЗІППО долучилися до прибирання Ужгорода

У цей теплий сонячний суботній день чисельна педагогічна громада вийшла на територію інституту, скверу біля греко-католицького Кафедрального Собору та територію гуртожитку по вул. Гагаріна, 8 м. Ужгорода, озброївшись садовим інвентарем та хорошим настроєм.

Прибирання у парку біля кафедрального собору

Прибирання у парку біля кафедрального собору

Працівники інституту висадили зелені насадження, привели до ладу прилеглі земельні ділянки, підстригли кущі, вивезли сміття. Участь у спільних прибираннях стимулює до підтримки чистоти, адже головне – дотримуватися порядку не тільки вдома, а й не смітити у місцях громадського відпочинку, на вулицях міст та сіл.

Любов до своєї землі, держави починається з найменшого – бажання і прагнення жити в чистій країні, примножувати та берегти чудове творіння – нашу природу, – переконані в ЗІППО.
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz