Представники УжНУ взяли участь у парламентських слуханнях


Представники УжНУ в парламенті, професор Ігор Тодоров

Днями представники факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу УжНУ, зокрема професор Ігор Тодоров, заступник декана з навчально-виховної роботи, доцент Вікторія Бондаренко, асистент Олеся Бенчак, узяли участь у парламентських слуханнях ВРУ на тему «Транскордонне співробітництво як чинник євроінтеграційних процесів в Україні».

Як повідомляє Медацентр УжНУ, серед доповідачів із числа посадовців були віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцандзе, заступник міністра КМУ Наталія Гнидюк, перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода, заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Олександр Светелік та інші.

Для участі в парламентських слуханнях були також запрошені низка урядовців, науковців з різних областей України, серед яких і представники названого факультету УжНУ.

За результатами парламентських слухань учасниками були розроблені рекомендації щодо підвищення ефективності транскордонного співробітництва для ВРУ, КМУ, центральних і місцевих органів виконавчої влади, ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Команда Ужгородського торговельно-економічного інституту привезла з BESTCookFESTJunior-2016 6 медалей
Наступний Студенти Свалявського коледжу вивчали технологію виготовлення шоколаду у Львові