Проректор УжНУ провела у Вінниці тренінг із планування розвитку громад


Мирослава Лендьел із колегами у Вінниці

21 січня доктор політичних наук, проректор УжНУ Мирослава Лендьел узяла участь у черговому зібранні І Всеукраїнської школи публічної політики та адміністрування, що відбулося у головному корпусі Донецького національного університету імені Василя Стуса у Вінниці. Пані Мирослава запропонувала присутнім тренінг «Стратегічне планування розвитку громад».

Про особливості заходу та деякі подробиці співпраці наших вишів професор Мирослава Лендьел розповіла Медіацентру УжНУ:

«Торік УжНУ підписав угоду про співробітництво з Донецьким національним університетом імені Василя Стуса. Можу стверджувати, що цей виш належить до наших найкращих партнерів. Разом обговорюємо проблеми, ділимося досвідом, інноваціями. Ректор ДоННУ імені Василя Стуса Роман Гринюк та проректор університету Тетяна Нагорняк уже кілька разів відвідували Ужгород, восени стали учасниками Міжнародного консорціуму університетів, ініційованого УжНУ.

Школа публічної політики та адміністрування – наше спільне «дитя». Задум полягає в організації щосуботніх тренінгів для студентів, викладачів, службовців з критичних питань управління. Поки що працюємо у Вінниці, до викладання, окрім тамтешніх викладачів, експертів, київських гуру публічної політики (минулої суботи, скажімо, тренером був Павло Шеремета) долучаються й викладачі УжНУ. Зокрема, в грудні тренінг із соціальної мобілізації влаштувала доцент Ганна Мелеганич, тепер зі слухачами зустрілася я.

Обговорювали та виконували практичні заняття зі стратегічного планування громад. Вже через два тижні – вручення сертифікатів слухачам програми за підписами ректорів ДонНУ та УжНУ. На цьому не зупинимося. У планах – перенести позитивний досвід в Ужгород і Київ, адже програма має дуже схвальні відгуки вінницьких слухачів. Тобто створюватимемо певний бренд. Тим більше, що моя колега Тетяна Нагорняк – головний автор ідеї школи – спеціаліст саме з брендингу!»

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Як у Закарпатті проходила обласна олімпіада з історії (фото)
Наступний 115 закарпатських школярів змагалися за звання найкращого математика