Школи для нацменшин на Виноградівщині отримали оновлені кабінети української мови


Кабінет української мови на Виноградівщині

10 шкіл Виноградівщини, де навчаються представники нацменшин, отримали нові обладнані кабінети української мови.

В.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації Терезія Тодавчич здійснили робочий візит у школу села Вербовець.

У ході візиту вони зустрілися із директором навчального закладу Сільвією Савко та оглянули кабінет української мови, який навчальний заклад отримав нещодавно.

Варто зазначити, що шкільні меблі та обладнання для кабінетів української мови, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, отримали 10 навчальних закладів Виноградівського району, а зокрема: Вербовецька, Виноградівська ЗОШ №3, Вилоцька ЗОШ №2, Великопаладська, Чорнотисівська, Пийтерфолвівська , Шаланківська та Фанчиківська школи, а також Чепівський та Неветленфолівський НВК.

Виноградівщина - кабінет української мови

В.о. голови райдержадміністрації зазначила, що в якісно-нових умовах проведення навчально-виховного процесу стає значно продуктивнішим та цікавішим для учнів, що забезпечується мулитимедійністю таких кабінетів, повідомили у Виноградівській РДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти УТЕК вшановували пам'ять жертв Голодомору та запалили свічки пам'яті (фото)
Наступний На філфаку УжНУ відкрили лінгафонний кабінет (фото)