Школяр із Ужгорода представляє Україну на міжнародній олімпіаді з інформатики у Тегерані


Станіслав Томаш із кубком

Випускник Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату Станіслав Томаш бере участь у міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики у складі збірної команди України.

Крім Станіслава, за українську команду на цьому престижному змаганні виступають Антон Ципко із селища Голованівськ Кіровоградської області, Назарій Деньга з Кременчука, що на Полтавщині, та Ілля Коваль із Харкова.

До змагання Станіслава Томаша активно готували фахівці з Ужгородського університету – завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Олександр Міца та випускник факультету інформаційних технологій Сергій Оришич.

Закарпатська команда в Кременчуці. Станіслав Томаш - четвертий справа
Закарпатська команда в Кременчуці. Станіслав Томаш – четвертий справа

За декілька тижнів до самого змагання Станіслав разом із іншими членами команди відвідав Літню школу з програмування “Олімп” у Кременчуці, яку організовує заслужений учитель України Валентин Мельник. Завершилася школа другим Літнім кубком Кременчука – цю престижну нагороду виборов саме школяр із Ужгорода Станіслав Томаш.

Лектори літньої школи у Кременчуці
Лекторами на школі у Кременчуці виступили провідні українські фахівці з олімпіадної інформатики

Між іншим, учень Валентина Мельника Антон Ципко разом із Станіславом Томашем показали непогані результати в першому турі Міжнародної олімпіади з інформатики, тож із нетерпінням чекаємо баталії другого туру, яки стартує завтра, 1 серпня, о 07 годині 30 хвилин.

Так проходить міжнародна олімпіада в Тегерані
Так проходить міжнародна олімпіада в Тегерані

Повболівати за наших хлопців та поспостерігати за таблицею змагання можна за посиланням http://scoreboard.ioi2017.org/. На самому ж сайті організаторів олімпіади ioi2017.org можна знайти багато цікавої інформації.

Нагадаємо: Станінслав Томаш – один із закарпатських учнів, які цього року набрали на ЗНО по 200 балів.

 

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Закарпатті відпочивають 30 школярів із Луганщини (фото)
Наступний Сьогодні оприлюднять список абітурієнтів, які навчатимуться за державні кошти (відео)