Школяр із Ужгорода здобув “бронзу” на світовій олімпіаді з інформатики в Японії


Збірна команда України в Японії
Збірна команда України в Японії

Сьогодні вранці в Японії завершився ІІ тур 30-ї Міжнародної учнівської олімпіади з інформатики. В змаганні брала участь і четвірка учасників збірної України – Данііл СмельськийНазарій ДеньгаСофія Мельник (всі з Кременчука) та Адальберт Макарович (Ужгород). За результатами змагання Данііл Смельський виборов золоту медаль, Назарій Деньга та Софія Мельник – срібні нагороди, а Адальберт Макарович – бронзову.

Вітаємо Валентина Івановича Мельника, знаного фахівця з Кременчука, вихованцями якого є перші три учасники, а також ужгородську спільноту з черговим призером міжнародної олімпіади.

Зауважимо, що Адальберт Макарович активно готувався до змагань на факультеті інформаційних технологій Ужгородського університету. Найбільший внесок у його підготовку зробив магістрант цього підрозділу зі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» Сергій Оришич.

На відкритті
На відкритті
Адальберт Макарович
Адальберт Макарович

Нагадаємо, торік в Ірані ужгородець Станіслав Томаш виборов срібну медаль на 29-ій Міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики. Підготовкою його займалися завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Олександр Міца та магістрант Сергій Оришич.

Вітаємо кожного причетного до здобуття вагомих для України, зокрема й Закарпаття, результатів, а також усіх вболівальників!

Джерело: Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студентка-рекламниця УжНУ стала найкращою у форумі «Праволюдяність: mediafest»
Наступний Як ужгородські студенти побували у «Воєводині» та на «Перечинській мануфактурі» (фото)