Сьогодні в закарпатських школах почали навчання 17 тисяч першокласників


Сьогодні у закладах освіти області розпочався новий навчальний рік. Через дотримання протиепідемічних заходів педагогічні колективи не могли проводити традиційні лінійки, численні загальномасові заходи, щоб уникнути скупчення людей. Запам’ятається 1 вересня 2020 року і температурним скринінгом при вході до закладу, обов’язковим носінням маски чи респіратора, використанням антисептиків – адже такими є вимоги до організації освітнього процесу.

Та попри все цей Першовересень чекали як учні, студенти, так і їхні батьки.

Адже через пандемію коронавірусу з березня здобувачі освіти не мали можливості спілкуватися у своїх колективах, відвідувати класи та аудиторії.

На Закарпатті «червоних» зон немає, а отже, відновити навчання змогли усі заклади освіти.

Традиційно найбільше цього дня хвилювалися першокласники. Їх в області за парти сіло понад 17 тисяч.

Приємні подарунки до Дня знань отримали колективи Кірешської загальноосвітньої школи І ступеня Хустської міської ради, Тячівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 2 Тячівської міської ради і Русьполівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Тячівської районної ради, Батівської школи-саду Берегівської районної ради. Перший дзвоник у цих закладах пролунав в оновлених приміщеннях, що стало можливим завдяки реалізації програми Президента „Велике будівництво”.

Актуальною була і тема Першого уроку – безпека людини, її життя і здоров’я як найвищі соціальні цінності, – повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В МДУ вчена рада відбулася офлайн (фото)
Наступний Ужгородці здобули "золото" і "срібло" на Європейській юніорській олімпіаді з інформатики