Стало відомо, яка закарпатська школа буде опорною


Середня школа

Одною з 24 експериментальних опорних шкіл в Україні стане ЗОШ І-ІІІ ст. с. Тур’я-Ремета, що на Перечинщині. Це поки що єдина в області школа, яку обрали для проекту зі створення опорних шкіл. Міністерство фінансів відібрало 24 опорні школи для «пілотного» проекту – по одному навчальному закладу в кожній області.

Тур’яреметівська загальноосвітня школа отримає кошти на розвиток матеріально-технічної бази – на ремонт приміщень, навчальне обладнання та інформаційно-комп’ютерні технології, щоб забезпечити високу якість середньої освіти для дітей з сільської місцевості.


Читайте також: Стали відомі ще 3 закарпатські школи, які будуть опорними


Ось повний список експериментальних опорних шкіл в Україні:

Опорні школи в Україні - повний список

Як стало відомо Освітньому порталу Закарпаття, цей проект можливий завдяки підтримці групи донорів, серед яких – Уряд США, Western NIS Enterprise Fund, а також компанія “Майкрософт Україна”, яка погодилася надати технічну допомогу в оснащенні опорних навчальних закладів.

Метою проекту є покращення якості освіти дітей, які проживають й навчаються в селах та селищах, і підвищення ефективності використання державних коштів, що виділяються на фінансування освіти.

У Міністерстві фінансів повідомляють, що відбір опорних шкіл проводився незалежними представниками проекту за участі міжнародних донорів, фонду Western NIS Enterprise Fund та Агенства США з Міжнародного Розвитку (USAID).

Планується, що 1 вересня 2016 року оновлені навчальні заклади зможуть відкрити свої двері для школярів.


Більше про опорні школи читайте тут.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Учень із Рахівщини переміг у всеукраїнському екологічному конкурсі
Наступний Проект освітніх округів та опорних шкіл Перечинського району