Станіслав Томаш із Ужгорода став срібним призером міжнародної олімпіади з інформатики


Станіслав Томаш
Станіслав Томаш

У столиці Ірану Тегерані закінчилася міжнародна олімпіада з інформатики, учасниками якої стали чотири представники України, серед них і Станіслав Томаш, випускник Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів. Станінслав – один із закарпатських учнів, які цього року набрали на ЗНО 200 балів.

У підсумку на олімпіаді Станіслав Томаш показав дуже високі результати: виборов срібну медаль, набравши загалом 277.05 балів.

Таке досягнення школяра з Ужгорода (чи не вперше на олімпіадах із інформатики такого рівня) стало результатом наполегливої підготовки Станіслава разом із наставниками – завідувачем кафедри інформаційних управляючих систем і технологій УжНУ Олександром Міцою і випускником факультету інформаційних технологій Сергієм Оришичем.

Українська команда
Українська команда у Тегерані

Для Олександра Міци результати Станіслава не стали несподіваними:

Станіслав Томаш із Олександром Міцою
Станіслав Томаш із Олександром Міцою

«Стас стабільно показував високі результати впродовж останнього часу. Це і перемога на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади, і дострокове потрапляння у збірну на відбірково-тренувальних зборах, і перемога на кубку Кременчука, і високі результати на різних Інтернет-змаганнях. Сприяли цьому також гарна обстановка й сильні спаринг-партнери у творчому колективі, де він готувався. На Всеукраїнській олімпіаді закарпатці взяли 2 перші, 3 другі та 2 треті місця».

Наступним змаганням Станіслава буде Міжнародна літня школа з програмування, яка проходитиме з 11 до 19 серпня в Ужгороді, де він позмагається з найсильнішими студентами-програмістами України, а також із гостями з Грузії, Білорусії та Польщі.

Станіслав із тренером - Сергієм Оришичем
Станіслав із тренером – Сергієм Оришичем

Інший представник української команди – Антон Ципко із селища Голованівськ Кіровоградської області – виборов золоту медаль. Тренером Антона Ципка був заслужений учитель України Валентин Іванович Мельник.

Так проходить міжнародна олімпіада в Тегерані
Міжнародна олімпіада з інформатики в Тегерані

Вітаємо Станіслава й Антона з високими досягненнями і бажаємо підкорення нових вершин!

Джерело: Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Закарпатські ВНЗ оприлюднили списки рекомендованих до зарахування на місця держзамовлення
Наступний Став відомий склад журі літературної премії імені Петра Скунця