19 листопада 2018 р. в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва пройшла виховна година для студентів Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ. Молоді розповідали про правильну утилізацію  побутових відходів. Гостем заходу був ужгородський екологічний активіст Володимир Цигика.

Студентам показали фото з наслідками людської діяльності для живої природи. Хлопці та дівчата переглянули відеоматеріали про вплив пластикового сміття на довкілля.

Володимир Цигика розповів про види сміття та особливості його походження та переробки. Наголосив, що більшість того, що ми викидаємо в смітник, – це сировина, яка має цінність для економіки держави та може бути повернена у виробничий цикл підприємств для виготовлення нових товарів.

Тобто сортування сміття має як екологічну, так і економічну доцільність. Студентам продемонстрували зразки побутового сміття та запропонували самостійно його сортувати. Пан Володимир навчив юнаків та дівчат читати маркування упаковки та визначати, чи можна ці відходи переробити.

Студенти мали можливість поставити запитання та вести дискусію. Володимир Цигика поділився власним практичним досвідом сортування сміття. Колись він сам керував пунктом збору сировини від населення у с.Невицьке.

Виховна година пройшла за сприяння завідувачки відділу  обслуговування юнацтва Галини Бомбушкар.

Вікторія Павлик
викладач УТЕК КНТЕУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній МОН рекомендує Закарпатському ІППО перевіряти олімпіади з інформатики автоматизовано
Наступний Чому вчені відмовляються від еталонного кілограма