Важливо й цікаво:

Студентів Ужгородського торговельно-економічного коледжу вчать толерантності

14 листопада 2016 року в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва студенти І курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ (академнаставник Віталій Васильович Гангур) спілкувалися з психологом Ужгородського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяною Андріївною Гебою на тему: «Толеранність: увага всім, повага кожному». Захід був приурочений до Міжнародного дня толерантності.

Студенти УТЕК КНТЕУ

Студентам розповіли, що таке толерантність, які її види (національна, расова, міжконфесійна тощо). Молодь навела приклади толерантного ставлення один до одного з власного життя. Обговорили такі випадки з сучасного життя, коли відсутність толерантності може бути фатальною. Захід мав велике виховне значення, сприяв формуванню внутрішньої культури студентської молоді.

Розмова про толерантність в ужгородській бібліотеціОкрему подяку за організацію навчально-виховного заходу студенти коледжу виразили Галині Василівні Бомбушкар, завідувачці відділу обслуговування юнацтва Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва, повідомили в УТЕК КНТЕУ.
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz