Студентка з Ужгорода перемогла у всеукраїнському конкурсі «Моральний вчинок»


Нагородження Аріни Пацкан

23 травня 2016 року в приміщенні Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася церемонія нагородження переможців та призерів VI Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок». Конкурс, що за п’ять попередніх років набув значної популярності у всіх регіонах України, традиційно проводили серед школярів та студентів.

Головна мета – популяризація духовних і моральних надбань, організатори – Асоціація українських правників за підтримки Київського університету імені Бориса Грінченка, Київського інституту музики імені М. Р. Глієра, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Українського фонду культури.

Гостей та переможців привітав Президент Асоціації українських правників Василь Костицький, який у своєму слові наголосив, що «українське суспільство має дбати про морально-духовний розвиток майбутніх поколінь, а добрі справи дітей, висвітлені у конкурсних роботах, та зростання числа учасників Конкурсу повертають віру у світле майбутнє України». Серед почесних гостей, які брали участь у роботі журі та нагородженні переможців цього конкурсу, були: колишній Президент України Віктор Ющенко, народний депутат України Ірина Луценко, композитор Олександр Злотник, Лілія Григорович та інші відомі українці.

Конкурс проводився в три етапи серед шести вікових груп. Після завершення місцевих, районних та обласних етапів на розгляд журі надійшло 1143 творчих проекти, які представили всі регіони України. Кількість учасників, які взяли участь у конкурсі, сягнула майже мільйона осіб.

Приємно зазначити, що серед переможців цього престижного змагання є і представники «ПАДІЮНу». Почесне друге місце у своїй віковій категорії посіла Пацкан Аріна, вихованка гуртка «Прес-центр» «ПАДІЮНу», студентка І курсу юридичного факультету УжНУ, віце-президент Закарпатського обласного учнівського парламенту «Нове покоління», яка описала проект «Твої права через об’єктив», реалізований Асоціацією студентів права «ЕLSA Ужгород» у співпраці з «ПАДІЮНом». Переможниця та її педагог, завідувач відділу Світлана Лукач, отримали відзнаки та призи від президента Асоціації українських правників В. Костицького та народного артиста України, композитора О. Злотника.

Організатори конкурсу зазначають: «Учасники конкурсу добрими вчинками і чистим ставленням до життя підтверджують свою мету бути корисними своїй громаді, своєму місту чи селищу. Сьогоднішня молодь прагне виростати свідомими громадянами з активною життєвою позицією, з далеким світоглядним баченням розвитку своєї країни А відзначення переможців популяризує добрі вчинки дітей та молоді, гарний приклад, яких гідний для наслідування однолітками».

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Визначено пороговий бал «склав/не склав» з української, математики, історії України
Наступний До ювілею Ужгородського музучилища у філармонії відбувся концерт "Від класики до джазу"