Студентки УжНУ стали моделями на Ukraïnian Fashion Bazaar (фото)


Ukraïnian Fashion Bazaar
"Ukraïnian Fashion Bazaar" в Ужгороді
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

4-5 листопада в Ужгороді відбувся четвертий Ukraïnian Fashion Bazaar, на якому українські дизайнери мали нагоду представити власні напрацювання.

Модний захід, який започаткувала й організатором котрого в нашому обласному центрі є колишній доцент кафедри української мови УжНУ Ольга Мікула, зібрав не лише стильних ужгородок, а й фешн-блогерів, стилістів, баєрів.

Модельєри запропонували глядачам beauty look та street fashion, а ще почесне журі й глядачі мали нагоду обрати кращу сукню, яку дизайнери створили спеціально для конкурсу «Біла орхідея».

Представили на Ukraïnian Fashion Bazaar не лише одяг для дорослих, а й для маленьких модників та модниць.

Маленька модниця

Одна з моделей, четвертокурсниця філфаку УжНУ Наталія Кузьмак, як модель бере участь у показах уже втретє, тож розповідає:

«Це хороший досвід у цій ролі, додає впевненості в собі, розкутості. Тут багато студенток різних факультетів УжНУ, хоча найбільше з філфаку і факультету туризму та МК. Що цікаво, є не тільки старшокурсниці, а й навіть дівчатка 2-х курсів. Аудиторія щоразу ширшає, і стає помітно, що Ужгород цікавиться модою».

Наталія Кузьмак

Упродовж двох днів перед модним показом відбулися цікаві лекції й майстер-класи, а між виходами моделей можна було відвідати шоу-рум, де оглянути й придбати модні речі й аксесуари.

Модель

Першого дня до уваги глядачів представили еко-торби від ГО «Щасливі діти». Усі вироби – унікальні, бо ж створили їх учасники ІІІ Відкритого студентського конкурсу з живопису «Срібний мольберт».

Модель на фешн базарі в Ужгороді

Придбати собі оригінальний предмет гардеробу, до речі, можна на благодійному аукціоні, що триватиме до 10 листопада, на сторінці громадської організації.

Ксенія Шокіна
Медіацентр УжНУ

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній МОН оголосило конкурс на заміщення посади директора Закарпатського машинобудівного технікуму
Наступний Польські вчені проводять на Закарпатті дослідження з економічної антропології