Студенти МДУ їдуть на конкурс дизайнерів у Словаччину


Молоді дизайнери в МДУ

Цього року весна виявилася насичена подіями для студентів інжененерно-технологічних спеціальностей факультету «Економіки, управління та інженерії» Мукачівського державного університету.

Він характеризувався приїздом Словацької делегації разом зі студентами з побратимського міста Пряшів, проведенням конкурсу студентських творчих робіт «Золоте Руно», організацією днів Гостинності факультету, участю в фаховій Олімпіаді серед студентів спеціальностей ТВЛП в місті Київ, багаточисельних Мастер-класів фахівців в галузі легкої промисловості.

Але однією з головних подій є підготовка до Міжнародного конкурсу Молодих дизайнерів «Modna Linia Mladych 2016» який відбудеться 15 квітня в місті Пряшів. У швейних лабораторіях кипить напружена робота студентів та викладачів з підготовки спільної колекції народного одягу, який реалізовується в рамках двосторонньої домовленості між кафедрами ТКШВ та ПО і Словацьким коледжем – SOSP.

Дизайн одягу в Мукачівському державному університеті

Часу залишається вже й не так багато, а зроблено вже й немало, пророблено великий обсяг попередньої роботи з створення ескізів моделей, вибору матеріалів, консультацій між сторонами-виконавцями проекту та здійснені двосторонніх візитів, повідомили в МДУ. Але студенти вже в очікувані мети – участі у міжнародному конкурсі, де їх колекції будуть представлені та оцінені поважним журі.

Попередній На Закарпатті впроваджують навчання за методикою Метью Лімана
Наступний На площі Народній в Ужгороді відбудеться грандіозна виставка

1
Прокоментувати!

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Мукачево Recent comment authors
  Subscribe  
новіші давніші найбільше голосів
Повідомляти про
Мукачево
Мукачево

Бажаємо успіху нашим дизайнерам!