Важливо й цікаво:

Студенти Мукачівського університету влаштували святковий концерт для рахівчанок

Поетичними та піднесеними словами розпочався святковий концерт у Рахові, який 4 березня 2016 р. презентували жінкам студенти та викладачі спеціальності «Музичне мистецтво» педагогічного факультету Мукачівського державного університету.

Концерт МДУ в Рахові

У концертній програмі взяли участь кращі художні колективи та солісти-виконавці Мукачівського державного університету. Народний студентський хор «Цімборики», колоритні виконання фольклорного гурту «Фатьови», високопрофесійне інструментального тріо «ДоМА» та угорський «Чардашу» у виконанні Народного танцювального колективу «Латірчанка»  глядачі зустріли справжніми оваціями.

Ліричний настрій створили учасники вокального гурту «Brevis», солістки Еріка Куцин та Марина Гальовчик.  Виконавці Мирослава Мішкулинець,  Евеліна Романко, Василь Голодняк, та віртуоз-скрипаль Іван Криванич, який виконав «Чардаш» Вітторіо Монті, викликали захоплення. Символ Революції Гідності  «Пливе кача» прозвучав як реквієм-посвята всім матерям України.

Патріотичну нотку, з вірою в майбутнє, утвердженням єдності народу і соборності України продовжили виконанням патріотичної пісні Арнольда Святогорова «Вольная воля» у виконанні Аліни Поляк. Хоровий твір М. Дацка «Благослови нас, Боже» завершив святкову концертну програму  студентів та викладачів Мукачівського державного університету, повідомили в МДУ.
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz