Студенти-туризмознавці УжНУ стали призерами Всеукраїнської олімпіади в Києві


Студенти УжНУ біля КНУ ім. Т. Шевченка

Наприкінці травня в Київському національному університеті харчових технологій відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм».

Факультет туризму та міжнародних комунікацій УжНУ представили кращі студенти – Кароліна Срібна, Максим Орос та Орест Геча. Узагалі, ужнівська молодь уже другий рік поспіль повертається з олімпіади з нагородами. Гідне представництво факультету й цього разу продемонструвало високий рівень теоретичної та практичної підготовки студентів: Кароліна Срібна здобула почесне ІІ місце в теоретичному блоці знань, а у квесті «Welcome to Kijiv» наші представники на чолі з капітаном Орестом Гечею вибороли ІІІ позицію.

Загалом у цьому конкурсі взяло участь понад 80 студентів-туризмознавців з 33 вишів України.

Після урочистого відкриття олімпіади для учасників організували тематичний туристичний ворк-шоп, до якого долучилося понад 25 підприємств туристичної сфери, що представили свою продукцію та послуги, а також вакансії для студентів.

Конкурсні випробовування для учасників олімпіади відбувалися в три етапи. На першому – перевіряли теоретичні знання, на другому – практичні навички проектування турів за допомогою інформаційних технологій. Третім етапом став квест «Welcome to Kijiv».

«Олімпіада – це завжди хороша можливість перевірити свої знання, навички в умовах жорсткої конкуренції, зокрема серед кращих знавців нашої спеціальності зі всієї України. До того ж це ще й нагода познайомитися із новими цікавими людьми з різних куточків країни. Команда студентів-туризмознавців УжНУ повернулася додому з двома призовими місцями в теоретичному блоці завдань і в цікавому квесті Києвом», – ділиться враженнями студентка 4-го курсу Кароліна Срібна.

Як зауважує один із студентів Максим Орос, виконуючи завдання, довелося

«застосувати всі здобуті під час навчання на факультеті знання та навички. Тестові питання були різнопланові й торкалися всіх без винятку сфер індустрії туризму. Особливо мені, людині, що вперше так тісно знайомиться зі столицею, сподобався третій тур олімпіади – квест «Welcome to Kijiv». Він дав змогу охочим (а таких знайшлося немало) позмагатися у кмітливості, вмінні користуватися електронними пристроями, знанні міста та зокрема вулиці Володимирської».

Організатори олімпіади потурбувалися й про дозвілля її учасників, запропонувавши гостям цікаву екскурсійну програму – до музею Тараса Шевченка та історико-архітектурного комплексу «Софія Київська».

За інформацією заступника декана з навчальної роботи
факультету туризму та МК УжНУ Руслани Жовтані
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній УжНУ атестуватиме держслужбовців на знання державної мови
Наступний Відома українська мисткиня провела майстер-клас із карвінгу для ужгородських учнів (фото)