Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу ознайомилися з роботою пенсійного фонду


Студенти УТЕК КНТЕУ - в управлінні пенсійного фонду Закарпаття

В Ужгородському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ студенти  спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік та оподаткування» проходили навчальну практику «Технології «Вступ до спеціальності»» з 03.09.18 по 07.09.18 р.

Вступ до спеціальності проводився під керівництвом заступника директора з навчально-виробничої роботи Г.М.Данко  та викладачів В.Ю.Смочко, С. М.Голубка  та Т.І.Слабак.

Метою практики було ознайомлення студентів з особливостями майбутньої професії. Студенти дізнавалися про історію, традиції, та організацію навчального і виховного процесу в УТЕК КНТЕУ.

В рамках цієї практики 5 вересня 2018 р. пройшла екскурсія студентів в Ужгородське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області. Проводила екскурсію перший заступник начальника управління Діус Надія Іванівна.

Студенти УТЕК КНТЕУ - в управлінні пенсійного фонду Закарпаття

Студенти ознайомилися із роботою структурних підрозділів установи. Керівники  та спеціалісти управління цікаво та детально розповідали чим займається підрозділ, його місце та роль у системі органів державної влади області, про своїх колег, висококваліфікованих фахівців, якими пишається управління та багато яких, до речі, є випускниками нашого навчального закладу.

Студенти УТЕК КНТЕУ з викладачами

На закінчення екскурсії виступила начальник управління Ганна Михайлівна Сухар. Вона розповіла про основні напрями діяльності управління. Змістовною була інформація про кількість осіб пенсійного віку в Ужгороді, розміри пенсій, кількість звернень, реформи у системі пенсійного забезпечення, застосування прогресивних технологій для контролю за сплатою єдиного соціального внеску, про можливості для створення особистого кабінету на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Одержали студенти також інформацію про професійні періодичні видання, якими користуються працівники. Особливу увагу було приділено випуску буклетів, проведення флешмобу (разом  із студентами УТЕК КНТЕУ), що дозволяє поширювати серед населення та бізнесових структур інформацію про порядок призначення та виплати пенсій в Україні, сплату єдиного соціального внеску, легалізацію заробітної плати громадян, офіційне оформлення трудових відносин.

Під час екскурсії

Студенти отримали завдання – написати звіт про екскурсію.

Смочко В.Ю.
голова циклової комісії фінансово-економічних дисциплін
УТЕК КНТЕУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній МДУ співпрацюватиме зі Львівською національною музичною академією ім. М. Лисенка
Наступний Михайло Рошко провів для першокурсників факультету іноземної філології УжНУ екскурсію Ужгородом (фото)