Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу підкорили Говерлу та Явірник (фото)


Студенти УТЕК КНТЕУ підкорили говерлу
Рейтинг публікації:
Голосів: 1

24 та 25 червня дві групи студентів спеціальності “Туризм” Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ здійснили підйом на гори Говерлу та Явірник, які є популярними туристичними об’єктами Закарпаття.

На найвищій вершині Карпат побували другокурсники разом з викладачкою спецдисциплін Ольгою Федоровою. Похід був нелегким, але завзяття та ентузіазм студентів були нагороджені підкореною вершиною. Молодь змогла на практиці відчути важливість наявності командного духу при доланні труднощів. Студенти відвідали також Прутський водоспад та знайшли на Говерлі квітку-символ Карпат – червону руту. Саме так називають місцеві жителі рододендрон, який внесено до Червоної Книги.

Студенти УТЕК КНТЕУ - на Явірник

Явірник підкорювали студенти третього курсу та викладач коледжу Андрій Соловей. Жили туристи у притулку Янка Деревляного, який живе на Явірнику вже 30 років. Господар приготував для студентів свою фірмову страву –  циганську капусту. Юнаки та дівчата підіймалися до найвищої точки гори, відпрацьовували навички орієнтування та виживання в лісі, повідомили в УТЕК КНТЕУ.

З Янком Деревляним
З Янком Деревляним

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Рейтинг закарпатських вишів у "ТОП-200 Україна"
Наступний В Ужгороді відбулося засідання колегії управління освіти