У Берегові в приміщення колишньої російської школи перенесуть угорську гімназію


Г.Москаль біля приміщення російської школи у Берегові

У Берегові колишня школа з російською мовою навчання не працює вже понад 10 років через відсутність учнів. Кілька 2-х і 3-поверхових корпусів (у тому числі найбільший у місті спортивний зал) разом із прилеглою територією починають занепадати.

У ході робочої поїздки на Берегівщину голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль відвідав ряд проблемних освітянських закладів, які потребують уваги та допомоги влади.

Загальноосвітній угорськомовній та музичній школам у с.Косонь необхідний ремонт, оскільки теперішні умови далеко не відповідають потребам дітей та педагогів. Корпуси загальноосвітньої школи збудовані в період трьох держав – Австро-Угорщини (1906 рік), Чехословаччини (1924 рік), та Радянського Союзу (1972 рік). Частково ремонт тут проведений у попередні роки, але довести все до ладу сільському та районним бюджетам не під силу. Голова ОДА підніме питання про виділення для цих об’єктів коштів із обласного бюджету. 

Г.Москаль доручив також голові Берегівської РДА Іштвану Петрушці та голові районної ради Йосифу Шіну вивчити питання про перенесення в приміщення колишньої школи з російською мовою навчання угорської гімназії, якій уже роками бракує приміщень, повідомили на офіційному сайті Г. Москаля.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Реформування освіти: на Закарпатті може з'явитися обласна рада "стейкхолдерів"
Наступний На олімпіадах для школярів зекономили