У Довгому на Іршавщині колектив школи обурений результатами виборів директора (документ)


12 грудня 2019 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ ЗСО «Довжанський ліцей» Іршавської районної ради Закарпатської області (стара назва – Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.).

За результати проведення трьох етапів конкурсного відбору конкурсною комісією визнано конкурс таким, що відбувся, та визначено переможця конкурсу – Негрю Наталію Іванівну.

Трудовий колектив Довжанської школи ставить під сумнів об’єктивність та справедливість результату конкурсу та надіслав звернення до районного керівництва – голів Іршавської районної ради, райдержадміністрації, начальнику відділу освіти Іршавської РДА, повідомляє Irshava-news.

Трудовий колектив Довжанської ЗОШ І-ІІІ ст. обурений результатами конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу освіти і вважає, що до представника трудового колективу було упереджене ставлення з боку окремих членів комісії.

“Ми, члени трудового колективу Довжанської ЗОШ І-ІІІ ст., обурені результатами конкурсу на заміщення вакантної посади нашого закладу освіти.

Члени комісії, які були присутні від педагогічного та батьківського колективів школи, довели нам до відома процедуру проведення конкурсного відбору та поділилися враженнями від побаченого.

Враховуючи те, що різниця в результатах між кандидатами складає всього 1 бал (Параска М.М. – 97 балів, Негря Н.І. – 98 балів) та беручи до уваги упереджене ставлення з боку окремих членів комісії до представника нашого трудового колективу, ставимо під сумнів об’єктивність та справедливість результатів конкурсу.

Відмічаємо, що особистих претензій до Негрі Н.І. у нас немає, проте наголошунемо на не об’єктивності в оцінюванні членами комісії від районної ради та відділу освіти до Параски М.М. Особливо зауважуємо на упередженому оцінюванні третього етапу конкурсного відбору (презентація стратегії розвитку КЗ ЗСО “Довжанський ліцей”) кандидата Параски М.М., з приводу чого висловилися окремі члени комісії”, – зазначено у зверненні.


Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Лідери учнівського парламенту взяли участь у Всеукраїнському форумі старшокласників
Наступний У ЗІППО відбувся обласний етап конкурсу ім. Яцика