У Хусті проходить школа з програмування для учнів


Учасники першої ліги за роботою
Учасники першої ліги за роботою

Естафету ІІІ Міжнародної літньої студентської школи з програмування прийняла Літня комп᾽ютерна школа для учнів у Хусті. Вона зібрала учасників із Хуста, Ужгорода, Виноградова і навіть Сум. Ця школа розпочалася 20 серпня і завершиться 26 серпня змаганням “Кубок Хуста з програмування – 2018”.Ініціатором проведення знову виступив завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Ужгородського університету, доцент Олександр Міца.

Підтримали та надали допомогу в проведенні начальник управління освіти, релігій та у справах національностей в м. Хуст Василь Мочарник, директор Хустської гімназії-інтернату Олександр Бачкай та вчителі інформатики цієї школи Микола Дронь та Мирослав Антал.

На відміну від минулорічної школи, учасників було поділено на дві ліги – за рівнем знань. У другій лізі інтенсивно вивчали ази програмування, виконуючи при цьому велику кількість різнонаправлених нескладних задач. У першій лізі учні проходили такі теми, як ігрові задачі, задача Відгофа, моделювання, пошук та сортування, інтерактивні задачі, задачі з динамічного програмування та графів.

Робочий епізод у другій лізі
Робочий епізод у другій лізі
Лектор Сергій Вапнічний під час заняття
Лектор Сергій Вапнічний під час заняття

Лекторами школи є фахівці, за плечима яких не один десяток підготовлених призерів завершального етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики, − доцент Олександр Міца, доцент Житомирського державного університету імені Івана Франка Сергій Жуковський та вчитель-методист Старокостянтинівської гімназії Сергій Вапнічний. Крім того, серед лекторів є випускники Хустської гімназії-інтернату, які під керівництвом вчителя-методиста Миколи Дроня багато разів ставали призерами всеукраїнських олімпіад, – студент Ужгородського університету Михайло Пригара та студент Київського університету імені Тараса Шевченка Іван Фекете. Вони також були лекторами на ІІІ Міжнародній літній студентській школі з програмування в Ужгороді.

Крім напруженої роботи, пов᾽язаної з передачею знань, для запрошених лекторів постійно організовуються екскурсії для популяризації туристичних принад Закарпаття. Цього разу вони відвідали оленячу ферму в Липчі та буйволину – у Горінчові.

Лектори на відпочинку
Лектори на відпочинку

Джерело: Медіацентр УжНУ

 

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній МОН виділило Ужгородському університету додаткові держмісця на українську для нацменшин
Наступний У Мукачеві визначилися з учителем-претендентом на обласну педагогічну премію