У Хусті реорганізують спеціалізовану школу-інтернат І-ІІ ступенів


Закарпатська ОДА

На розгляд крайових обранців вноситься проект рішення «Про реорганізацію Хустської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І–ІІ ступенів Закарпатської обласної ради та погодження нової редакції Статуту закладу».

Розробник проекту наголошує, що у березні 2016 року завершено реконструкцію шкільних майстерень, гаража та складських приміщень із обладнання їх для трудової та фізичної реабілітації дітей з особливими освітніми потребами. Об’єкт введено в експлуатацію. Зазначене дало можливість поліпшити умови для проведення навчально-виховної, корекційно-розвиткової та лікувально-профілактичної роботи у Хустській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І–ІІ ступенів Закарпатської обласної ради.

У разі реорганізації школи-інтернату І–ІІ ступенів у навчальний заклад  І–ІІІ ступенів, буде реалізовано права дітей зі зниженим слухом на здобуття повної загальної середньої освіти на території області. Метою реорганізації є створення належних умов для  особливих діток на здобуття повної загальної середньої освіти на території області. Фінансове забезпечення такого типу навчальних закладів здійснюється за рахунок освітньої субвенції.

При підготовці цього проекту рішення враховано пропозиції Закарпатської обласної організації Українського товариства глухих.

Прогнозується поліпшення якості надання освітніх послуг, реалізації права дітей зі зниженим слухом на здобуття повної загальної середньої освіти, корекційно-розвиткову та лікувально-профілактичну роботу.

Прес-служба Закарпатської облради

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Свалявські студенти побували у бункерах лінії Арпада (фото)
Наступний Журналісти й рекламники в УжНУ під час сесії займаються йогою (фото)