Важливо й цікаво:

У Мукачеві проходить конкурс молодих педагогів (фото)

Міський конкурс у Мукачеві «Шукаємо молоді педагогічні таланти» має на меті виявити талановитих творчих спеціалістів, сформувати громадське уявлення про сучасного молодого педагога.

Вихователь Ольга Назаренко проводить заняття Вихователь Ольга Назаренко проводить заняття

Серед учасників конкурсу вихователі дошкільних навчальних закладів, вчителі-предметники, вчителі початкових класів, вихователі ГПД, педагоги-організатори, керівники гуртків позашкільних навчальних закладів (стаж педагогічної роботи до 3-х років).

Мукачівські дошкільнята

Учора, 16 лютого, вихователь ДНЗ №33 Ольга Григорівна Назаренко (вихователь 2 молодшої групи) продемонструвала роботу з дітками, використовуючи різноманітні методи навчання.

Під час заняття

Так, з дітьми було проведено цікавий урок, де вони повторювали тему звірів. Діти уявно поринули у ліс, де ознайомлювалися з тваринами, а також мали можливість нагодувати зайчика (гра «Нагодуй тварин»). Насправді, вихователь дуже творчо, водночас уміло підійшла до залучення діток у навчання.

Дошкільнята

Також молодий педагог продемонструвала картотеку дидактичних ігор. Розповіла про те, що у навчанні вони використовують коректурні таблиці Н.В.Гавриш, а в садочку кожна група має свій екологічний проект, повідомили в управлінні освіти Мукачівської міськради.

Дошкільнята в Мукачеві
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz