У Мукачеві реорганізують Еколого-натуралістичний центр учнівської молоді


Мукачево
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

На черговій сесії Мукачівської міськради, яку буде проведено 18 серпня, планують розглянути проект рішення «Про реорганізацію Мукачівського центру позашкільної освіти Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом приєднання до нього Еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Мукачівської міської ради Закарпатської області та затвердження Статуту».

Пропонується реорганізувати Мукачівський центр позашкільної освіти шляхом приєднання до нього Еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Як повідомила начальник управління освіти Катерина Кришінець-Андялошій, центр позашкільної освіти області буде правонаступником усіх майнових прав та обов’язків Еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Чиновниця запевняє: «Як і планувалося, в місті буде створено потужний центр позашкільної освіти. Ні про яке відчуження майна, ні території мова йти не може. Це просто спекуляції недоброзичливців. Все й надалі використовуватиметься у позашкільній роботі».

Також депутати планують затвердити статут Мукачівського центру позашкільної освіти.

Комісії з реорганізації Мукачівського центру позашкільної освіти Мукачівської міської ради Закарпатської області буде доручено провести організаційно-правові заходи у відповідності до вимог чинного законодавства щодо реорганізації Мукачівського центру позашкільної освіти, повідомили у Мукачівській міськраді.

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Москаль нагородив почесною грамотою колектив лінгвістичної гімназії в Ужгороді
Наступний Імстичівська громада капітально відремонтувала дитсадок