Важливо й цікаво:

У Мукачеві реорганізують Еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

На черговій сесії Мукачівської міськради, яку буде проведено 18 серпня, планують розглянути проект рішення «Про реорганізацію Мукачівського центру позашкільної освіти Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом приєднання до нього Еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Мукачівської міської ради Закарпатської області та затвердження Статуту».

Мукачево

Пропонується реорганізувати Мукачівський центр позашкільної освіти шляхом приєднання до нього Еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Як повідомила начальник управління освіти Катерина Кришінець-Андялошій, центр позашкільної освіти області буде правонаступником усіх майнових прав та обов’язків Еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Чиновниця запевняє: «Як і планувалося, в місті буде створено потужний центр позашкільної освіти. Ні про яке відчуження майна, ні території мова йти не може. Це просто спекуляції недоброзичливців. Все й надалі використовуватиметься у позашкільній роботі».

Також депутати планують затвердити статут Мукачівського центру позашкільної освіти.

Комісії з реорганізації Мукачівського центру позашкільної освіти Мукачівської міської ради Закарпатської області буде доручено провести організаційно-правові заходи у відповідності до вимог чинного законодавства щодо реорганізації Мукачівського центру позашкільної освіти, повідомили у Мукачівській міськраді.
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz