У Мукачеві визначили найкращі навчальні заклади за результатами олімпіад


Мукачево

Як повідомили в управлінні освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради, найбільш результативними у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін є досягнення учнів НВК «Гармонія».

Учні цього закладу освіти здобули 40 призових місць відповідно з 15 предметів.

Друге місце вибороли учні ЗОШ № 1 (38 призових місць з 14 предметів) та ліцею (38 призових місць з 13 предметів).

Третє місце посіли учні НВК № 11 (36 призових місць з 14 навчальних предметів) та СШ № 16 (36 призових місць з 12 предметів).

Найбільшу кількість дипломів І ступеня на міських олімпіадах здобули учні НВК № 6 – 10 дипломів (12,8%) та НВК № 11 – 9 дипломів (11,5%).

Як повідомили в управлінні освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради, заслуговує на увагу робота навчальних закладів, які відзначилися високими результатами з окремих предметів:

  • з української мови – ЗОШ № 1, НВК № 11;
  • з історії – ліцею;
  • з німецької мови – СШ № 4, НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст. – гімназія»;
  • з англійської мови – СШ № 4, ЗОШ № 13;
  • з математики – ЗОШ № 2, СШ № 16, НВК № 6, 11;
  • з фізики – ЗОШ № 2, СШ № 16, ЗОШ № 20, НВК «Гармонія»;
  • з астрономії – НВК «Гармонія»;
  • з хімії – ЗОШ № 1, СШ № 16, НВК № 11;
  • з біології – ліцей;
  • з географії – ЗОШ № 1, СШ № 16;
  • з інформатики – ліцею;
  • з інформаційних технологій – ліцей;
  • з російської мови та літератури – ЗОШ № 1, ЗОШ № 20;
  • з правознавства – НВК № 6.

Крім того, як зазначають в управлінні, учень СШ № 16 Біланинець Денис став переможцем з шести навчальних предметів, шість учнів посіли призові місця з чотирьох предметів: Папп Вікторія, Лендєл Олександр, Тороній Даніела (НВК «Гармонія»); Матвіїв Анна-Марія, Уманський Віктор (СШ № 16); Яворська Яна (ліцей).

22 учнів стали призерами з трьох предметів:

  • Лашкай Катерина, Глушко Катерина (ЗОШ №1);
  • Мельничук Даніелла (ЗОШ № 2);
  • Микуланинець Володимир, Ковач Юлія (СШ № 4);
  • Голиш Вадим, Кобаль Михайло, Штец Марія (НВК «Гармонія»);
  • Кекляк Богдан, Русин Михайло, Гордубей Микола (НВК №6);
  • Зіміровський Олександр (НВК «Первоцвіт»);
  • Меденці Аміна (НВК №10);
  • Стець Валерія, Туріна Кирил, Ратніков Крістіан (НВК №11);
  • Човрій Віолетта, Логойда Катерина (СШ №16);
  • Кідалова Уляна, Шоха Анатолій (ЗОШ №20);
  • Фурдела Ліана (ліцей);
  • Матей Ніколетта (ліцей ім.Св.Іштвана).

57 учнів закладів освіти міста є призерами з двох предметів.

Попередній Ужгородський учений-психіатр цікаво й доступно розповів про лінощі (відео)
Наступний У ПАДІЮНі відбулися новорічні майстер-класи і змагання

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про