У науковій конференції з фізики напівпровідників в УжНУ взяли участь представники 27 країн


22–26 травня в Ужгороді тривала IX Українська наукова конференція з фізики напівпровідників. Її ініціаторами стали ряд наукових закладів Національної академії наук України та Ужгородський національний університет. Захід присвятили 100-річчю з дня народження колишнього ректора УжНУ професора  Д.В. Чепура та 120-річчю з дня народження колишнього директора інституту фізики напівпровідників академіка В.Є. Лашкарьова.

У науковому форумі взяли участь понад 75 учасників, що зареєструвалися безпосередньо на конференції. Понад 50 учасників узяли участь у режимі онлайн. Студенти вишу, аспіранти й викладачі, а це понад пів сотні осіб, брали участь в роботі конференції без реєстрації.

На заході була представлена велика група учасників з академічних установ, вищих навчальних закладів та науково-промислових організацій з усіх регіонів України. Високою була й міжнародна активність науковців з 27 країн світу: Польщі (12), Німеччини (11), Угорщини (17), Чехії (2), Словаччини (8), Франції (11), Румунії (4), Швеції (1), Великої Британії (2), Італії (17), США (3), Китаю (6), Литви (3), Латвії (3), Ірландії (3), Ізраїлю (2) Канади (2), ОАЕ (1), Азербайджану (3), Португалії (6), Іспанії (4), Туреччини (1), Індії (1) та ін.

Загальна кількість поданих на конференцію тез доповідей становила 187. Всі попередньо відібрані 22 доповіді зі статусом пленарних і запрошених були проголошені. Доповіді були представлені за науковими напрямами конференції (нові фізичні явища в об’ємних напівпровідниках, фізичні явища в низько- і квантово-розмірних структурах, фізика напівпровідникових приладів, матеріалознавчі й технологічні аспекти перспективних напівпровідникових матеріалів), охопили актуальні сучасні напрями досліджень в галузі фізики напівпровідників.

Наступна конференція відбудеться через 2 роки також в Ужгороді (див. рішення конференції).

Організатори наукового форуму висловлюють подяку ректорату УжНУ за створення чудових умов для проведення конференції, дирекції готелю «Дружба» – за пільгове поселення учасників заходу, дирекції їдальні «Народна» – за організацію кава-брейків, деканесі факультету туризму та міжнародних комунікацій Наталії Габчак – за організацію екскурсій.

Голова локального оргкомітету професор Володимир Міца
Медіацентр УжНУ
Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Завтра в Ужгороді розпочне роботу наукова конференція з фізики напівпровідників
Наступний В Україні підбили підсумки конкурсу до 100-річчя академіка Віктора Глушкова