У ПАДІЮНі відбулися новорічні майстер-класи і змагання


Майстер-клас

Напередодні Нового Року у відділі комплексного виховання «ПАДІЮНу» були організовані та проведені цікаві заходи для дітей, серед них: майстер-класи, спортивні змагання та шаховий турнір.  

Так, молоді педагоги Катерина Корпош та Анжеліка Фесущак, керівники гуртків «Рукотворне мистецтво» і «Природа і фантазія» відповідно, провели святкові майстер-класи, на які залучили вихованців для виготовлення своїми руками сувенірів, новорічних подарунків, святкових листівок. Найкращі з цих дитячих поробок можна переглянути в етнографічному музеї «Світлиця», який розміщений у «ПАДІЮНі». Також юні падіюнівці разом із наставниками виготовили ексклюзивний подарунок- логотип для телеканалу Тиса1- об’ємні букви з3D-ефектом для декорування  ялиночки у студії.    

У спортивній залі «ПАДІЮНу» відбулися змагання зі спортивної гімнастики «Веселі старти» за участю вихованців та їх батьків. Кожен з хлопців-учасників отримав заряд доброго настрою та подарунки від Діда Мороза.   

Виступи юних гімнасток, які традиційно проводяться в рамках святкування Новорічних свят, привернули увагу присутніх і подарували всім незабутній настрій та позитивні емоції. Особливо потішив глядачів колективний виступ вихованок гуртка художньої гімнастики, які під керівництвом хореографа «ПАДІЮНу» Маргарити  Будьо підготували номер «Лускунчик».    

Маленькі шахісти в ПАДІЮНі

В останні дні старого року в «ПАДІЮНі» відбувся дитячий шаховий турнір «Новорічна ялинка». Понад 40 вихованців брали участь у турнірі. Була і напружена інтелектуальна діяльність, і сльози від невдалих шахових ходів, але і радість від здобутих перемог та отриманих винагород, повідомили в ПАДІЮНі.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Мукачеві визначили найкращі навчальні заклади за результатами олімпіад
Наступний Наталія Ребрик розповіла про письменника Василя Пачовського (відео)