У Закарпатському угорському інституті обговорили інноваційні методи в освіті


Конференція в ЗУІ

Кафедра педагогіки і психології Закарпатського угорського інституту ім. Ф.Ракоці ІІ організувала дводенну міжнародну наукову конференцію «Інноваційні методи в педагогічно-психологічній практиці у світлі європейської інтеграції України». Науковий форум, у якому взяло участь понад 100 учасників, розпочався 14 квітня, а головною його метою було презентувати інноваційні методи у педагогічній та психологічній практиці, розкрити їх можливості та пов’язані з ними нові завдання.

Конференцію відкрила ректор ЗУІ Ільдіко Орос, яка розповіла, що такий захід створює можливість спільного обговорення інноваційних методів та дає можливість застосувати їх і на Закарпатті. У перший день роботи конференції учасники слухали доповіді на пленарному засіданні. Серед доповідачів були ректор ЗУІ Ільдіко Орос, психолог і професор Реформатського університету імені Гашпара Каролі Емевке Багді, керівник докторантури з гуманітарних наук Дебреценського університету Габріелла Пустоі, професор Ужгородського національного університету Володимир Староста та інші.

Перший день роботи закінчився виставою «Адами і Єви» у виконанні драматичного гуртка студентів інституту. Наступного дня працювали секції, на яких своїми найновішими досягненнями з різних сфер педагогіки та психології учасники поділилися угорською, українською, англійською, російською та словацькою мовами, повідомили в Закарпатському угорському інституті.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Закарпатті готують осіб, які проводитимуть ЗНО
Наступний У ЗІППО радилися, як використовувати краєзнавчі матеріали у викладанні шкільних дисциплін