У Закарпатському угорському інституті відбулася міжнародна математична конференція


Учасники конференції в Закарпатському угорському інституті

21-22 квітня на базі Закарпатського угорського інституту ім. Ф.Ракоці ІІ проведено Міжнародну наукову математичну конференцію вчителів та науковців «Методика викладання та методи дослідження в математиці».

Конференцію відкрила Ільдіко Орос – ректор ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ. Вона привітала всіх учасників конференції, оголосила програму та побажала наснаги у роботі.

21 квітня відбулося пленарне засідання, де обговорювалися питання математичної компетенції, шляхи її вдосконалення, зокрема питання індивідуалізації та диференціації у процесі навчання. Науковці Угорщини та України доповідали про сучасні досягнення та дослідження у викладанні математики.

22 квітня працювали 4 секції: методика викладання математики та інформатики; алгебра та геометрія; теорія ймовірностей та математична статистика; диференціальні рівняння.

У роботі конференції взяли участь педагогічні працівники Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти: В.М. Петечук, заступник директора з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти, кандидат фізико-математичних наук, доцент; В.М. Орос, завідувач кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій, кандидат фізико-математичних наук, заслужений учитель України; К.М. Петечук, методист кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін; І.П. Сігетій, старший викладач кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій. Коло науково-методичних інтересів працівників інституту, представлених на конференції, включали питання використання інтерактивних та Інтернет-технологій, особливості роботи з обдарованими дітьми, інформаційного менеджменту в методиці викладання математики.

На секції алгебри та геометрії виступив з науковою доповіддю В.М. Петечук, охарактеризувавши проблематику описання гомоморфізмів матричних груп над асоціативними кільцями, яка розвивається вже майже сто років. Василь Михайлович показав місце в цих дослідженнях його власних результатів та окреслив перспективу подальших зусиль.

Катерина Петечук,
методист кабінету методики викладання
природничо-математичних дисциплін ЗІППО

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студент УжНУ переміг на всеукраїнській олімпіаді
Наступний Незабаром стартує основна сесія ЗНО