У Закарпатті на виїзному семінарі-практикумі побували освітні керівники з Волині


Освітнє керівництво з Волині на Закарпатті
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

Із 3 по 5 березня 2017 року делегація керівників управлінь та відділів освіти Волині на чолі з начальником управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Людмилою Плахотною та головою обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки Василем Грановським, за активної організаційної участі обласного Центру туризму, спорту та екскурсій здійснила виїзний семінар-практикум у Закарпаття.

У ході семінару освітяни ознайомились із системою роботи навчальних закладів, зокрема і позашкільних установ, в умовах проведення реформ децентралізації. Учасники відвідали загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів села Колочава Міжгірського району, побували у шкільному літературно-краєзнавчому зразковому музеї імені Івана Ольбрахта. Цікавим був екскурс у музеї шкіл різного періоду, які є на території Колочави – це чеська, церковно-приходська та радянська школи. Вони передають атмосферу навчання та викладання того періоду – 20-50-х рр. минулого століття. Особливе враження залишила екскурсія до сільського музею архітектури та побуту «Старе село».

Упродовж трьох днів учасники семінару обговорили ряд важливих питань управлінської діяльності в освітній галузі, співпраці з новими об’єднаними територіальними громадами, а також відвідали цікаві пізнавальні природні та історико-культурні пам’ятки Закарпаття та Львівщини. Піднялись до найбільшого озера Українських Карпат – Синевир, розташованого на висоті майже 1000 метрів над рівнем моря та давньоруського скельного оборонного комплексу «Тустань», який входить до державного історико-культурного заповідника та національного природного парку «Сколівські Бескиди».

Така форма організації навчання стає доброю традицією серед освітян області. Обмін досвідом роботи у невимушеній атмосфері активного спілкування зміцнює професійні зв’язки, надихає на нові прогресивні ідеї, а також дає можливість поглибити знання про історичне минуле нашого народу.

Прес-служба Волинського ЦТСЕ, Педпреса

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Управління освіти Виноградівщини проводить конкурс разом із "об’єднанням русинів та слов’янського народу"
Наступний Ужгородські студенти вшанували на Красному полі захисників Карпатської України (фото)