У замку Сент-Міклош відбулося заняття гуртка юних археологів


Заняття гуртка юних археологів

У жовтні у замку Сент-Міклош, що у с.Чинадієво Мукачівського району, за підтримки ГО „Калган-А” відбулося відкрите заняття-лекція гуртка „Юних археологів” Закарпатського центру туризму (керівник гуртків Дзембас О.В.).

На занятті-лекції з надзвичайно цікавою і змістовною лекцією виступив доцент Львівського національного університету ім. Івана Франка Олександр Бандровський, автор шкільного підручника з історії стародавнього світу.

Окрім гуртківців Закарпатського центру туризму, слухачами лекції були вчителі шкіл та екскурсоводи, люди, яких цікавить історія стародавнього світу та рідного краю.

Тема заняття-лекції – „Римська політика у Карпатському регіоні”. Після лекції відбулася дискусія та імпровізований концерт. А завершила це заняття екскурсія замком Сент Міклош, яку провела вихованка гуртка „Юних археологів” Олександра Баюк.

Організатори вдячні орендарю замка Сент-Міклош – Бартошу Йосипу, за організаційні зусилля, та безпосередньо лектору, за цікаву та змістовну лекцію.

До речі, подібні громадські лекції та читання досить популярні в усьому світі й особливо корисними вони є для молоді! Заплановано ще цілий цикл подібних заходів протягом цього навчального року, повідомили в ЗІППО.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Великоберезнянщина отримала шкільні автобуси
Наступний Ужгородським студентам розповіли, як не піддаватися маніпуляціям