Закарпатські учні 4 і 7 класів забезпечені підручниками менше ніж на половину


Підручники для шкіл

Починаючи з 11 грудня 2015 року і до середини лютого 2016 року було 12 поступлень підручників для учнів 4-х і 7-х класів та отримано 215 097 прим., що становить 45,54%.

Відповідно до плану Міністерства освіти і науки України ще повинно надійти 22 803 підручники (4,46 відс.), у т.ч. переважна більшість перекладних для навчальних закладів з угорською та румунською мовами навчання, що загалом складатиме 50 відс. потреби для області.

На сьогодні розробляється проект щодо внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2009 року № 181 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на видання, придбання, зберігання та доставку підручників і посібників для забезпечення студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів” і 26 серпня 2015 року № 629 „Деякі питання використання у 2015 році коштів, передбачених на видання, придбання підручників і посібників”.

Ці зміни будуть насамперед стосуватися питання використання коштів на підручники відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України 16 грудня 2015 року № 1340-р „Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2015 рік, та перерозподіл обсягу освітньої і медичної субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам у 2015 році”.

Зараз йдеться про те, що кожен район/місто визначає потребу в підручниках (решта 50%) і кошти, які було надано освітньою субвенцією у грудні 2015, буде спрямовано на їх придбання.

З урахуванням зазначеного інститут модернізації змісту освіти готує лист в регіони про перелік підручників, їх вартість і назви видавництв, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Хустська райрада виділила кошти на харчування школярів
Наступний На Закарпатті реалізують програму "Україна speaking"