Учні мукачівського аграрного ліцею передадуть своїм ровесникам із Луганщини та Донеччини вишиванки


Учні мукачівського аграрного ліцею з вишиванками для донеччан і луганчан
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

19 травня цього року, в День Вишиванки, у містах і селах України на вулиці вийдуть тисячі українців у вишиваних сорочках, щоб черговий раз продемонструвати свою любов до України і шану національному символу нашої країни – вишиванці. Ситуація на Сході нашої країни залишається напруженою, і тому жителі різних регіонів України прагнуть консолідації, миру і злагоди.

Діти Донеччини і Луганщини теж хочуть в День Вишиванки одягнути вишиті сорочки. Щоб допомогти дітям, які проживають в зоні АТО, педагоги та учні Мукачівського професійного аграрного ліцею ім. Михайла Данканича долучились до акції «Вишиванка дітям АТО». Було зібрано вишиванки, які надіслали дітям, що проживають в зоні АТО.

Вишиванки для донеччан і луганчан

Разом з вишиванками надіслали таке звернення:

Дорогі ровесники,
учні навчального закладу Східної України!

Даруємо Вам вишиванки – національний символ українського народу. З давніх-давен такі диво-сорочки носили українські хлопчики і дівчатка, батьки і матері, дідусі й бабусі. Вишиті сорочки вдягали відважні запорізькі козаки. Недарма вишиванку називали диво-сорочкою. Вона звеселяла душу в дні святкові, припадала до грудей і втішала у хвилини скорботи, оберігала козацькі серця від ворожих стріл.

Вишиванка – це оберіг українця і невід’ємна частина атрибутики нашої рідної України. Хай ці вишиванки принесуть Вам тепло наших сердець, звеселять Вас, дадуть впевненість і надію на те, що вже зовсім скоро над Вами буде мирне небо і свист куль замінить пташиний спів, а на полях понівечених вибухами снарядів, заколоситься пшениця.

Миру, щастя і добра Вам бажає інженерно-педагогічний та учнівський колектив Мукачівського професійного аграрного ліцею імені Михайла Данканича.

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Ужгородські студенти влаштують "Лігу сміху"
Наступний Рейтинг шкіл Мукачева та району за результатами ЗНО