Учні Ужгородської спеціалізованої школи-інтернату досягли приголомшливих результатів на олімпіадах і захистах МАН


Ганна Сопкова вітає переможців

76 переможців ІІІ етапу та 10 учнів у числі кращих IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, 48 призерів ІІ етапу та 9 переможців ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України – такі результати за підсумками навчального року в учнівського та педагогічного колективу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради.

І це не просто сухі статистичні дані, бо за кожною цифрою доля дитини, тяжка щоденна клопітка праця кожної з них, а також системна, самовіддана робота кожного педагога.

Символічним є проведення традиційного Дня науки у цьому закладі напередодні дня підписання угоди про безвізовий режим для українців, що засвідчує всебічну інтеграцію України у сучасний європейський простір, в тому числі освітній.

Відрадно, що учні цієї школи (а її називають Школою успіху) підтверджують цей вибір, наповнюють його змістом і доводять своєю працею. Адже серед численних переможців – учень, який виборов право представляти Україну в складі команди на Міжнародній олімпіаді з інформатики, що відбудеться в Ірані, – Томаш Станіслав.

Свято торжества знань, що відбулося на базі „ПАДІЮНу”, свято розуму, свято майбутнього України, яке уже нині творять у стінах закладу, де навчаються діти з усіх куточків Закарпаття, вкотре засвідчило: наші школярі – талановиті, цілеспрямовані, і хочеться вірити – стануть успішними.

Саме про подальші звершення в досягненні поставленої мети йшлося у виступах шанованих гостей, представників керівного та викладацького складу ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, а також у вітальному слові директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ганни Сопкової.

Побажання щасливої долі та правильно обраного шляху як материнське напуття у житті прозвучало з вуст мами випускника, а хліб на вишитому рушнику за давньою доброю народною традицією на знак поваги та вдячності було передано всьому педагогічному колективу.

Тож у літопис Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів, у її Книгу успіху, вписано ще одну сторінку, де десятки зірочок зійшло на її небосхилі, щоб освітити стежку до знань тим, хто далі торуватиме шлях до самоствердження, визнання, реалізації своїх можливостей, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородський коледж культури та мистецтв відзначає 70-річчя
Наступний В УжНУ обирали завідувача кафедри факультету інформаційних технологій