Важливо й цікаво:

Українська мова та література

Матеріали для підготовки до ЗНО з української мови та літератури:

Матеріали для підготовки до ЗНО з української мови та літератури

ЗНО

Завдання і відповіді з української мови та літератури на ЗНО-2016

6 травня опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з української мови та літератури, що був проведений напередодні.

0 comments

Які будуть завдання з української на ЗНО-2016 і як за них ставитимуть бали

Характеристика сертифікаційної роботи з української мови і літератури (зовнішнє незалежне оцінювання 2016 року).

0 comments

Критерії оцінювання

Як оцінюватимуть твір з української на ЗНО-2016

Критерії оцінювання завдання з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) з української мови на зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року.

0 comments

Програма ЗНО-2016

Українська мова та література – програма ЗНО-2016

ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства освіти і науки України 01.10.2014 р. № 1121 ПРОГРАМА ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти Пояснювальна записка Програму зовнішнього незалежного оцінювання з української мови (далі – програма ЗНО) розроблено з урахуванням чинних програм з української мови для 5-9 класів та програм для профільного навчання учнів 10-11 класів (рівень стандарту, наказ Міністерства освіти і науки України № 1021 від 28.10.2010 р.). Матеріал програми ЗНО розподілено за такими розділами: «Фонетика. Графіка», «Лексикологія. Фразеологія», «Будова слова. Словотвір», «Морфологія», «Синтаксис», «Стилістика», «Орфоепія», «Орфографія», «Розвиток мовлення». Українська мова Назва розділу, теми Знання Предметні вміння та способи навчальної діяльності 1. Фонетика. Графіка Фонетика як розділ мовознавчої науки про звуковий склад мови. Голосні й приголосні звуки. Приголосні тверді і м’які, дзвінкі й глухі. Позначення звуків мовлення на письмі. Алфавіт. Співвідношення звуків і букв. Звукове значення букв я, ю, є, ї, щ. Склад. Складоподіл. Наголос, наголошені й ненаголошені склади. Уподібнення приголосних звуків. Спрощення в групах приголосних. Найпоширеніші випадки чергування голосних і приголосних звуків. Основні випадки чергування у-в, і-й Учасник ЗНО повинен уміти: Визначати в словах голосні, тверді і м’які, дзвінкі й глухі приголосні, ненаголошені й наголошені голосні; ділити слово на […]

0 comments

 
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz