Уперше на Закарпатті клятву Гіппократа в УжНУ склали іноземці (відео)


Студенти-іноземці УжНУ
Студенти-іноземці УжНУ склали клятву Гіппократа

Щирі усмішки, танці та слова вдячності: 1 липня в залі Закарпатської обласної філармонії відбулася знакова подія – вручення дипломів про вищу освіту іноземним студентам-медикам Ужгородського національного університету.

Привітати новоспечених випускників прийшли друзі, батьки, викладачі, ректорський корпус – усіх вітав оркестр. Ці молоді й перспективні люди приїхали в Україну 6 років тому й почали своє навчання в Луганську, але через війну були змушені переїхати до Ужгорода й продовжити здобувати освіту тут. Щиро зізнаються: УжНУ дав їм незабутній досвід, познайомив з багатьма чудовими людьми.

Після Гімну України з вітальним словом до випускників звернулася проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел:

Мирослава Лендьел, проректор УжНУ
Мирослава Лендьел

«Завдяки вам ми впровадили англомовну програму навчання в нашому університеті. Сьогодні вперше можемо назвати вас лікарями. Я впевнена: ви станете чудовими фахівцями, гідними представниками Ужгородського національного університету. Нині дощить, а в Україні вірять: усе, що починається дощового дня, увінчається успіхом, бо після дощу завжди з’являється сонце».

Привітав своїх випускників і декан медичного факультету № 2 в УжНУ Василь Калій:

«Сьогодні великий день: ви – перший випуск медичного факультету № 2. І це знакова подія не лише для університету, а й для всього нашого краю. Тільки молодь може змінити світ – усе у ваших руках. Будьте щасливими й успішними, приносьте добро і допомагайте людям, змінюйте світ на краще».

Вокальними номерами вітали колег їхня викладачка Наталія Леміш та двоє молодших студентів (такого філармонія ще не бачила, бо випускники радості не приховували й пустилися танцювати).

Серед вітальних слів прозвучала й повчальна фраза:

«Помилки – це нормально. Але не в хірургії».

Молодь же радо вигукувала: «We did it!»

Джерело: Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
2 Коментарі
давніші
новіші найбільше голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Юрій
Юрій
03.07.17 21:38

Тільки не вперше, а вже втретє.

медфак
медфак
03.07.17 21:48
Відповісти  Юрій

Може, мають на увазі, що вперше клятву склали випускники медичного факультету № 2?

Попередній У Мукачеві запрацює освітній проект «Школа повного дня»
Наступний Директори шкіл Виноградівщини виступають проти проведення конкурсів на їх посади