Ужгородські поліціянти розповідали студентам музучилища про кримінальну та адміністративну відповідальність


Зустріч поліціянтів зі студентами музучилища
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

24 лютого 2016 року в Ужгородському державному училищі імені Д.Є.Задора відбулася виховна година-лекція для всіх студентів навчального закладу на тему «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх», за участю співробітників патрульної поліції Управління патрульної поліції в містах Ужгород та Мукачево.

У ході бесіди студентам було роз’яснено ситуації, за яких настає адміністративна та кримінальна відповідальність. Було проведено також роз’яснювальну бесіду про правила дорожнього руху. Поліціянти наголосили на важливості дотримання правил дорожнього руху у темну пору доби, в умовах недостатньої видимості. Зауважили, що на вимогу працівника поліції потрібно обов’язково зупинитися, дотримуючись правил дорожнього руху.

Також студенти мали змогу поставити співробітникам патрульної поліції свої запитання, на які отримали ґрунтовні відповіді, адже основним у боротьбі з правопорушеннями є їх профілактика.

Наприкінці лекції найактивніші студенти отримали подарунки від співробітників патрульної поліції – магнітів із логотипом Національної патрульної поліції.

За матеріалами
Н.Я.Кузьмінської,
методиста 
Ужгородського державного училища імені Д.Є.Задора

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній У Мукачівському університеті теж оберуть голову студради
Наступний Співачка Руслана в УжНУ: "Треба почати розхитувати корупційну систему знизу догори"