Ужгородські студенти ознайомилися з виробництвом на “Параді” (фото)


Студенти УТЕК КНТЕУ біля "Паради"

5 вересня студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” здійснили пізнавальну екскурсію до ПрАТ “Ужгородська швейна фабрика” ТМ “Парада” з метою вивчення технології виробництва швейних виробів. Екскурсія була організована в рамках навчальної практики під керівництвом Т.В Партики.

Студентів зустріла керівник підприємства Мирослава Каламуняк, яка розповіла історію створення фабрики й зародження швейної промисловості у місті загалом.

Особливо зацікавило сучасне обладнання для пошиття та термообробки виробів. Більшу частину виготовленого одягу відправляють на європейський ринок. Шанувальники віддають перевагу ТМ “Парада” за оптимальне поєднання якості, модного стилю та ціни. В основі колекцій – класичний діловий одяг для жінок, який органічно поєднує строгість стилю з вишуканою романтичністю та оригінальністю.

Екскурсія "Парадою"
Екскурсія “Парадою”

Команда професійних дизайнерів готує щороку більше 200 нових моделей одягу у двох колекціях: “Весна-Літо” та “Осінь- Зима”.

Для виготовлення продукції використовуються високоякісні тканини провідних виробників Італії, Болгарії, Чехії, Туреччини та Німеччини.

Студенти ознайомлюються з обладнанням на швейній фабриці

Ця екскурсія розширила знання студентів про роботу підприємства, була цікавою і пізнавальною. Велика подяка шановній Тамарі Володимирівні, яка організувала її для нас.

Вероніка Риба
студентка ІІ курсу
спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”
УТЕК КНТЕУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Закарпаття й Хмельниччина співпрацюють у підвищенні кваліфікації викладачів ПТНЗ
Наступний Департамент освіти і науки ОДА опублікував рекомендації щодо підготовки до ЗНО