Ужгородські студенти змагаються у фіналі Чемпіонату світу з програмування в Китаї


Євген Задорожній, Олександр Міца і Сергій Оришич у Забороненому містіЄвген Задорожній, Олександр Міца і Сергій Оришич у Забороненому місті
Євген Задорожній, Олександр Міца і Сергій Оришич у Забороненому місті
14 квітня команда UzhNU_push-force у складі Євгена ЗадорожньогоРомана МельникаРомана Рубаненка та тренерів Олександра Міци та Сергія Оришича вирушила до Китаю підкорювати програмістський олімп.

Як і торік, Україну разом із командою Ужгородського університету будуть представляти колективи Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка та Львівського національного університету імені Івана Франка. Нагадаємо, що минулого року команда UzhNU_Magical_Pony, до складу якої входили Сергій НагінЄгор БобикТарас Новохацький та тренер Олександр Міцавиборола 34 місце серед понад 130 команд-учасниць.

Цьогорічна команда УжНУ, за версією відомого інтернет-ресурсу Codeforces, посідає 16 місце в попередньому рейтингу фаворитів. Спостерігати за баталіями самого змагання можна буде 19 квітня в онлайн-режимі за покликаннями, які ми вкажемо пізніше.

Команда УжНУ (Олександр Міца, Євген Задорожній, Сергій Оришич, Роман Рубаненко, Роман Мельник) після реєстрації у фіналі Чемпіонату світу
Команда УжНУ (Олександр Міца, Євген Задорожній, Сергій Оришич, Роман Рубаненко, Роман Мельник) після реєстрації у фіналі Чемпіонату світу

Змаганню передуватиме 4-денний період адаптації. А адаптуватися нашим хлопцям є до чого: як зауважує наставник команди Олександр Міца, тренуватися хлопцям простіше вночі, ніж зранку (різниця між нами й Пекіном у часі – 5 годин). Та й звичні для нас канали комунікації (Gmail, Facebook) у Піднебесній заблоковані, тож доводиться обходити навіть такі перепони.

Євген Задорожній і Сергій Оришич на площі Тяньаньмень. Між ними – Мао Цзедун
Євген Задорожній і Сергій Оришич на площі Тяньаньмень. Між ними – Мао Цзедун 🙂

Крім того, протягом «адаптаційного» періоду учасники чемпіонату побачать Велику китайську стіну, Літній імператорський палац, «Заборонене» місто, Храм неба, площу Тяньаньмень, мавзолей Мао Цзедуна, а також зможуть насолодитися виступами найкращих колективів народної творчості Китаю.

Олександр Міца перед Забороненим містом
Олександр Міца перед Забороненим містом

Побажаємо нашим хлопцям швидкої адаптації й успішного виступу на світовій першості з програмування!

Василь Шаркань – спеціально для Медіацентру УжНУ
Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородські студенти-туризмознавці відвідали садибу графа Фердинанда Плотені (фото)
Наступний УжНУ піднявся в рейтингу українських університетів за показниками Scopus на 4 позиції