Ужгородські туризмознавці взяли участь у Міжнародному форумі індустрії туризму


Олександр Коваль, туризмознавець з УжНУ

Викладачі факультету туризму та міжнародних комунікацій УжНУ Олександр Коваль та Ольга Світлинець узяли участь в Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності – 2016.

19 жовтня, крім ознайомлення зі стендами XVII міжнародної виставки-ярмарку «ТурЕКСПО» та X спеціалізованої виставки «Готельний та ресторанний бізнес», було проведено низку робочих зустрічей для укладення договорів про співпрацю в галузі туризму, екскурсійного та готельно-ресторанного бізнесу, навчальної практики для студентів факультету.

Доцент кафедри туристичної інфраструктури та сервісу Ольга Світлинець узяла участь в роботі Львівського туристичного форуму «Завтра вже сьогодні». У рамках його роботи відвідала панельну дискусію для готельєрів та представників міст «Просувайте Вашу дестинацію / бізнес розумно».

Особливо цікавою та корисною була стратегічна сесія «Futourism. Action plan»/ «Туризм майбутнього. План дій», де модератором виступив Павло Шеремета. Доповідачами на сесії були успішні та визнані практики, міжнародні експерти І. Ліптуга, М. Зархін, Ю. Филюк, О. Шаповалова та Ека Бурділадзе.

20 жовтня старший викладача кафедри туристичної інфраструктури та сервісу Олександр Коваль модерував презентацію «Активний туризм в Карпатах: тренди на 2017 рік». Ініціаторам секції виступили Турінформ Закарпаття та Закарпатська ОДА. Серед доповідачів були представники громадського сектору, влади та бізнесу з різних областей України.

Особливо приємними були робочі зустрічі з випускниками та теперішніми, вже такими, що працюють за спеціальністю, студентами факультету.

Джерело: Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У ЗІППО розповіли про проект "Інтелект України"
Наступний В 11 навчальних закладах Ужгорода не буде осінніх канікул (відео)