Ужгородський одинадцятикласник може взяти участь у міжнародних олімпіадах одразу з двох предметів


Програмування, комп'ютер, інформаційні технології

На сайті МОН України оприлюднений наказ від 13.04.2017 № 596 “Про проведення конкурсних відбірково-тренувальних зборів кандидатів до складу команд учнів України для участі у міжнародних учнівських олімпіадах 2017 року”.

У додатку до цього наказу вміщений список учасників відбірково-тренувальних зборів 2017 року. Серед учасників – один школяр із Закарпаття – Станіслав Томаш, учень 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради. Станіслав потрапив на відбірково-тренувальні збори одразу з двох предметів – інформатики та фізики.

Заняття проводить Олександр МіцаЯк зазначено в наказі за підписом міністра Л. Гриневич, у зборах з інформатики візьме участь один викладач із Закарпаття – завідувач кафедри Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет», доцент, кандидат технічних наук Олександр Міца.

Відбірково-тренувальні збори з інформатики мають відбутися в Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка 18-25 квітня 2017 року.

Збори з фізики мають відбутися в Українському фізико-математичному ліцеї Київського національного університету імені Тараса Шевченка 10-19 травня 2017 року.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній УжНУ й МДУ опустилися в рейтингу вишів України за показниками Scopus
Наступний В Ужгороді триває виставка «Воскресни, писанко!» (відео)