Ужгородцям розповіли про особливості навчання в Німеччині


У кабінеті геології та мінералогії географічного факультету УжНУ
У кабінеті геології та мінералогії географічного факультету УжНУ

Як ми вже повідомляли, до студентів-географів УжНУ завітали професор Ґрайфсвальдського університету Зікстен Буссемер та 11 студентів із Німеччини, які здобувають фах географа.

У студентів УжНУ і гостей під час зустрічі виникло чимало питань, вони мали змогу дізнатися багато корисної інформації з “першоджерела”.

Німецькі студенти в школі раніше вчилися 13 років, а тепер на рік менше. Відтак не вступають одразу до вишу, а спочатку поглиблено вивчають іноземні мови, працюють, беруть участь у різних міжнародних програмах  обміну. Без знання мови і вільного володіння нею шанси мати хорошу престижну роботу, на жаль, дуже мізерні. Коли чітко визначилися з професією й набралися життєвого досвіду, тоді вступають до університету. Навчання триває 2,5 роки і за 5 семестрів студент може здобути подвійний диплом, до прикладу географ-біолог, -хімік, -фізик тощо. На переконання гостей, це дуже корисно, бо людина вивчає одразу те, що їй до вподоби, й коефіцієнт працевлаштування зростає вдвічі.

На кожній спеціальності йде чітке розмежування, тобто німецькі студенти мають право вибирати, чи матимуть педагогічну практику і стануть вчителями, а чи принципово дослідниками тієї чи іншої галузі.

Після спілкування обмінялися цінними подарунками на згадку й відвідали кабінет геології та мінералогії географічного факультету, де ознайомилися з видами корисних копалин Закарпаття, побували на Ужгородській сейсмічній станції та взяли участь в екскурсії  містом, повідомила Оксана Пітра на сайті Медіацентру УжНУ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Німці розповіли в УжНУ, що їх шокувало на Закарпатті
Наступний Свалявські студенти ознайомилися з технологією виробництва токайських вин у Словаччині (фото)