УжНУ активізує співпрацю з бізнесом


УжНУ
Ужгородський національний університет

Як ми вже зазначали, 1 березня у залі Вченої ради УжНУ відбулася робоча зустріч керівництва університету та команди проекту TEMPUS.

Під час цієї зустрічі директор Центру кар’єри УжНУ Тетяна Бутурлакіна зауважила, що в їхніх планах роботи окремий напрям – активізація співпраці з бізнесом:

«На офіційному сайті нашого університету вже створена опція «Партнери», де презентовані організації, бізнес-структури, підприємства, які нас підтримують у різних ініціативах і проектах. На партнерські веб-ресурси розміщено логотипи з гіперлінками. Щорічно влаштовуємо Форуми кар’єри, де провідні підприємства регіону можуть презентувати себе, свої пропозиції і вимоги щодо спільної діяльності.

Наразі ми розробляємо окрему опцію щодо співпраці з бізнесом і його присутності на сайті університету в розділі Центру кар’єри та у соцмережах, щоб залучати бізнес і налагоджувати продуктивне партнерство. У такий спосіб буде подано інформацію про актуальні пропозиції співпраці для компаній (конкурсні проекти студентів, викладачів, заходи, які потребують підтримки, тощо), стажування, практика і працевлаштування, події і заходи для бізнесу, розробка спільних освітніх програм та навчання для персоналу підприємств на базі університету».

Керівник проекту від УжНУ професор кафедри економіки підприємства Світлана Слава представила концепцію університетського дослідження, яке буде надано іншим партнерським командам України, що беруть участь у проекті TEMPUS «Сприяння трикутнику знань у Білорусі, Україні і Молдові – FKTBUM». Основна його мета – навчання менеджерів університету щодо забезпечення ефективної взаємодії складників трикутника знань у кожній країні із залученням європейської практики. Наголосила й на позитивних результатах, зокрема налагодженій співпраці з МОН та іншими університетами України, врахування законодавчих ініціатив в контексті освітньої реформи, вдосконалення законодавства про вищу освіту та науково-дослідну діяльність, імплементації діяльності Наукового парку УжНУ та поступ щодо реалізації концепції інноваційності для більш продуктивного розвитку вишу.

Учасники наради визначили основні параметри цільової специфікації та пріоритетні завдання, які заплановані для закінчення роботи над проектом. Також було зазначено, що прогрес виконання проекту в цілому є позитивним і частину вимог уже успішно виконано.

За матеріалом Ксенії Шокіної,
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ректор УжНУ розповів про стажування в Латвії
Наступний Завершується реєстрація на ЗНО