УжНУ готуватиме програмістів-економістів разом із братиславським вишем


Володимир Смоланка, Оксана Свєженцева - підписання в УжНУ угоди зі словацьким вишем

УжНУ відкрив спільну магістерську програму зі Школою економіки та менеджменту в публічному адмініструванні в Братиславі (Словаччина).

16 квітня відбулася зустріч між керівництвом УжНУ та представниками Школи економіки та менеджменту в публічному адмініструванні в Братиславі.

Були присутні ректор УжНУ Володимир Смоланка, начальник відділу міжнародних зв’язків Оксана Свєженцева, декан факультету інформаційних технологій Ігор Повхан та завідувач кафедри управління інформатикою та директор фінансів Школи економіки та менеджменту в публічному адмініструванні в Братиславі Любаш Цібак та проректор з міжнародних зв’язків словацького вишу Станіслав Філіп.

Темою зустрічі стало започаткування, спільної магістерської програми «Інженерія програмного забезпечення та бізнес-аналіз».

Навчальна програма подвійних дипломів має стандартну тривалість навчання – 1,5 року, включаючи практичні тренінги. Перші два семестри навчання здійснюються на факультеті інформаційних технологій УжНУ (українською мовою), а третій семестр навчання буде проходити в Братиславі (словацькою мовою). По закінченні студенти отримуватимуть два дипломи – український та словацький. Також вони будуть мати змогу паралельно проходити практику у ІТ-компаніях у Словаччині, повідомили в УжНУ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Актори серіалу "Школа" побували на Закарпатті (фото)
Наступний В УжНУ відбулася 1/8 фіналу Міжнародної студентської олімпіади з програмування