УжНУ на відрядження студентів виділив понад чвертьмільйона гривень


УжНУ
Ужгородський національний університет
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

6 вересня Вчена рада УжНУ обрала двох делегатів на Другий всеукраїнський з’їзд вищих навчальних закладів державної форми власності.

За словами проректора з науково-педагогічної роботи Олександра Рогача, для роботи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти – колегіального органу, що уповноважений реалізувати державну політику у сфері забезпечення якості вищої освіти – до його складу треба дообрати двох осіб. Саме для цього й скликається Другий всеукраїнський з’їзд вищих навчальних закладів. Ужгородський університет одноголосно обрав делегатами Олександра Рогача та Віталія Сержанова.

Крім цього, Вчена рада підтримала перерозподіл коштів, виділених для Студентської ради УжНУ. Як відомо, кошторис Студради має становити не менше як 0,5 % власних надходжень університету, отриманих від основної діяльності. Цьогорічний кошторис становить 385 тис. грн. Ці кошти відтепер перерозподілили так: 82 600 грн передбачені на матеріально-технічне забезпечення, 230 тисяч – на відрядження студентів, аспірантів (участь у навчально-наукових конференціях, семінарах, тренінгах тощо), 72400 грн – на заходи з організації конференцій, культурно-масових заходів тощо.

Іванка Когутич, Медіацентр УжНУ

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Книги двох випускників УжНУ представлять на 23 Форумі видавців у Львові
Наступний Завідувачка бібліотеки з Виноградова перемогла у всеукраїнському конкурсі