УжНУ піднявся у рейтингу ТОП-200 вишів України за рахунок луганських і донецьких ВНЗ


Рейтинг вищих навчальних закладів - УжНУ

Центр міжнародних проектів “Євроосвіта” презентував 9-й академічний рейтинг вищих навчальних закладів України “Топ-200 Україна”. Поки що оприлюднено список перших 100 вищих  навчальних закладів. Мукачівського державного університету серед найкращих 100 ВНЗ України немає.

Освітній портал Закарпаття проаналізував відмінності між рейтингами 2015 і 2016 років. Ужгородський національний університет опинився на 35 місці. Це на 4 сходинки вище, ніж торік: минулого року УжНУ був на 39 позиції.

Порівняно з попереднім роком Ужгородський національний університет випередив насамперед вищі навчальні заклади, які опинилися у скрутному становищі, бо були переміщені з окупованих територій:

  • Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (переміщений із Луганська до Сєверодонецька) – опустився з 34 на 37 місце,
  • Луганський національний університет імені Тараса Шевченка (переміщений із Луганська у Старобільськ) – опустився з 33 на 49 позицію,
  • Донецький національний медичний університет ім. М. Горького (переміщений у Красний Лиман) – опустився з 30 на 65 місце.

Позитивним для УжНУ зрушенням цього року є те, що закарпатський виш зараз у рейтингу вище, ніж Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (останній залишився на 38 позиції, як і минулого року).

Із більш докладним рейтингом вишів ТОП-200 Україна 2016 року можна ознайомитися на Освітньому порталі Закарпаття за посиланням.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Рейтинг вишів ТОП-200 Україна 2016 року
Наступний Закарпатські випускники шкіл - одні з найкращих знавців мов в Україні