УжНУ починає співпрацю з Донецьким університетом


Ректор УжНУ і проректор ДонНУ

Як повідомляє Медіацентр УжНУ вчора, 24 лютого, у ректораті УжНУ ректор Володимир Смоланка та  проректор з науково-педагогічної роботи, стратегічного розвитку та інновацій Донецького національного університету Тетяна Нагорняк підписали угоду про співпрацю між національними університетами всередині країни – Ужгородським та Донецьким, котрий переїхав до Вінниці. Угода передбачає різносторонню співпрацю між вишами щодо спільної підготовки студентів (внутрішня мобільність) та наукове співробітництво.

Під час зустрічі ректора УжНУ Володимира Смоланки з проректором з науково-педагогічної роботи, стратегічного розвитку та інновацій Донецького національного університету Тетяною Нагорняк було обговорено питання організації спільної міжнародної конференції, можливості внутрішньої мобільності студентів, спільної профорієнтації; розглядали також можливості створення партнерських наукових проектів МОН України та участі в міжнародних ґрантових проектах.

Укладена угода є результатом роботи і перемовин керівного складу вишів упродовж місяця. Першими обговорять можливості спільної підготовки фахівців додаткової спеціалізації випускників представники політологічних підрозділів університетів. Невдовзі відбудуться також робочі зустрічі з деканами біологічного та фізичного факультетів. Реальні результати перемовин представлять під час круглого столу в березні 2016 року.

До слова, Донецький національний університет – один із кращих класичних університетів України, в якому після переїзду до Вінниці навчається 4,5 тисячі студентів. У 2015 році в консолідованому рейтингу ДонНУ посів 15 місце серед 286 ВНЗ, 7 місце – серед класичних університетів і став кращим вишем Центральної України.

Іванка Когутич,

фото Роберта Паппа

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Найкращих знавців інформатики серед школярів визначали в УжНУ
Наступний У Мукачівському університеті теж оберуть голову студради