УжНУ розпочинає співпрацю із Донецьким університетом в екзилі


Ректор УжНУ і проректор ДонНУ

24 лютого відбулося підписання чи не першої угоди про співпрацю між національними університетами всередині країни – Ужгородським та Донецьким, котрий переїхав до Вінниці. Угода передбачає різносторонню співпрацю між вишами щодо спільної підготовки студентів (внутрішня мобільність) та наукове співробітництво, повідомив Медіацентр УжНУ.

Під час зустрічі ректора УжНУ Володимира Смоланки з проректором з науково-педагогічної роботи, стратегічного розвитку та інновацій Донецького національного університету Тетяною Нагорняк було обговорено питання організації спільної міжнародної конференції, можливості внутрішньої мобільності студентів, спільної профорієнтації; розглядали також можливості створення партнерських наукових проектів МОН України та участі в міжнародних ґрантових проектах.

Укладена угода є результатом роботи і перемовин керівного складу вишів упродовж місяця. Першими обговорять можливості спільної підготовки фахівців додаткової спеціалізації випускників представники політологічних підрозділів університетів. Невдовзі відбудуться також робочі зустрічі з деканами біологічного та фізичного факультетів. Реальні результати перемовин представлять під час круглого столу в березні 2016 року.

До слова, Донецький національний університет – один із кращих класичних університетів України, в якому після переїзду до Вінниці навчається 4,5 тисячі студентів. У 2015 році в консолідованому рейтингу ДонНУ посів 15 місце серед 286 ВНЗ, 7 місце – серед класичних університетів і став кращим вишем Центральної України.

Іванка Когутич,
фото Роберта Паппа,
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Іршаві провели конкурс фотографій юних туристів
Наступний Студенти УжНУ - одні з найкращих фехтувальників в Україні