Важливо й цікаво:

В МДУ побували поліціянти в рамках антикорупційної програми

4 жовтня 2016 року в центральному корпусі Мукачівського державного університету відбулася зустріч студентів та викладачів із представниками територіального підрозділу Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області.

Поліція в МДУ - Мукачівському державному університеті Поліціянти зустрілися зі студентами та викладачами МДУ

Зустріч була організована деканами факультетів спільно з уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції у вузі та проведена в рамках національної антикорупційної програми на вимогу виконання Закону України «Про запобігання корупції».

Представники Національної поліції України розповіли присутнім про умови та особливості своєї роботи, а також наголосили на формуванні нової ідеології відносин із населенням, яка ґрунтується на принципах верховенства права і пріоритетності інтересів людини. Учасники зустрічі провели роз’яснювальну бесіду із здобувачами вищої освіти з питань протидії корупції у вищому навчальному закладі та звернули увагу аудиторії на обов’язковість притягнення до кримінальної відповідальності всіх учасників корупційних правопорушень
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz