В МДУ відбулася зустріч із письменником Мирославом Дочинцем (фото)


Спільне фото на згадку
Спільне фото на згадку

29 березня 2018 року в Науковій бібліотеці Мукачівського державного університету відбулася творча зустріч з відомим закарпатським письменником, філософом, публіцистом М. Дочинцем, автором більше 40 книг, які перекладені багатьма мовами світу.

Як повідомили в Мукачівському державному університеті, творчий вечір пройшов на одному подиху, гості поринули в атмосферу вічності, неперевершеності, добра, миру, гармонії з природою.

Усі присутні із захопленням слухали автора, який розповідав про свої книги, про те, як вони з`явилися, хто їх герої. Провідний бібліограф М.В.Бабіля та провідний бібліотекар Н.І.Гульпа вдало доповнювали автора, презентуючи його книги.

Під час зустрічі з Мирославом Дочинцем
Під час зустрічі з Мирославом Дочинцем

Приємною несподіванкою для Мирослава Івановича було те, що його праці досліджує науковець Мукачівського державного університету – к. філол. н., доцент Л.С.Прокопович. Предмет її розвідок – книга «Матфей». Лідія Сигізмундівна поділилась із присутніми своїми дослідженнями, враженнями про книгу та творчість письменника.

Автограф-сесія :)
Автограф-сесія 🙂

В МДУ переконані: книги Мирослава Дочинця – мудрі порадники для дорослих та дітей. У них автор кількома словами влучно, ясно, відверто передає те, що ми відчуваємо все життя! У рядках його книг – свобода слова, між рядками – свобода мовчання.

Ведучі - біля виставки книг Мирослава Дочинця
Ведучі – біля виставки книг Мирослава Дочинця
Вітання гостя
Вітання гостя
Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!» увійшов до Національного реєстру рекордів України
Наступний Завтра закарпатські школярі складатимуть пробне ЗНО